Şükrü Özyıldız’dan Sibil Çetinkaya’ya: Seni hasta göreceğime, tabiat anayı tarumar ederim!

‘Ekşi Elmalar’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Şeref Meselesi’, ‘Jet Sosyete’, ‘Akıncı’, ‘Masumlar Apartmanı’ ve Ruhun Duymaz gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız, kariyeri kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Özyıldız, nişanlısı Rabia Yaman’dan 2018’de ayrılmıştı. ‘Alice’ müzikalinde ‘Şapkacı’yı canlandıran Özyıldız, 2019 yılında gösterinin koreografı Beryhan Murphy’nin dansçı kızı Huri Murphy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız ayrılık kararı almıştı.

BİRLİKTE TATİL YAPTILAR

GossipPasta’nın haberine göre; son olarak Büşra Cebe ile ilişkisini sonlandıran Şükrü Özyıldız’ın, fenomen Sibil Çetinkaya tatil yaptığı ortaya çıkmıştı. İkilinin romantik karesi sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Daha sonra Bebek’te görüntülenen ikili, “Bizde her şey yolunda, her şey bildiğiniz gibi” diyerek ilişkilerinin iyi gittiğini ifade etmişti.

“SEVGİLİME TEŞEKKÜRLERLE”

Aşkları tam gaz devam eden ünlü çift, son olarak Instagram’dan birbirlerine yaptıkları yorumlarla gündeme geldi. 574 bin takipçisi bulunan sayfasından aralarında Özyıdız’ın elini tuttuğu bir kareyi de paylaşan Çetinkaya; gönderisine şu notu yazdı:

Anlık… After doktorum ve kaydırınca before doktorum Beni karışımlarıyla hastalıktan kendime getirip, çekime gitmemi sağlayan sevgilime teşekkürlerle…

ÖZYILDIZ KAYITSIZ KALAMADI

Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin bu paylaşımına kayıtsız kalamayarak; “Seni hasta göreceğime, tabiat anayı tarumar ederim” yorumunu yazdı. Fenomen isim ise bu yoruma; “Ahahah doktorum” mesajıyla yanıt verdi.

İkilinin bu romantik yorumlaşması, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir